Siłownia Międzyzdroje

Siłownia Międzyzdroje

9 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Testosteron- definiuje męskość, odróżnia samców alfa od tych, jacy im się podporządkowują, dodaje nam pewności siebie i energie, poprawia libido. Każdy człowiek powinien chodzić o to, by poziom tego hormonu utrzymywać u siebie na szerokim stopniu. Niezależnie bowiem od innej mody na zniewieściałych facetów przypominających dziewczynki, czy zapewnień, że ale nie musimy już walczyć o przetrwanie czy prześcigać się o samice kiedy nasi przodkowie- testosteron dobrze jest nam bardzo potrzebny. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy fakt, iż w latach 1940-1990 zaobserwowano spadek małej ilości plemników w nasieniu ludzi o ponad połowę!

Siłownia Maszewo

Bezpośrednią tego podstawą jest zły testosteron, z zmian przyczyn tego zjawiska naukowcy dopatrują się wielu. Jedni mówią, iż to skutek wzrastającego odsetku mężczyzn z nadwagą (im wiele tłuszczu, tym statystycznie niższy testosteron), inni wierzą, iż to poprzez estrogeny, których sprzedajemy sobie z zewnątrz. Ja pogodzę się z ostatnimi, którzy za głównego winowajcę mają… stres. Nic tak skoro nie zaburza naszej gospodarki hormonalnej, jak długie napięcie. Gdyby jesteś na nie narażony- spokojnie. Tylko się nie stresuj. Da się spośród ostatnim walczyć. Ten punkt podpowie Ciż nie tylko, kiedy się wyluzować, jednak również gdy pozostałymi metodami zapewnić sobie wyższy stopień hormonu męskości.

somatodrol

Obniż kortyzol

To aktualnie ten niechciany hormon sprawia, że się stresujemy. Chodząc na małą metę- mobilizuje nas do robienia, motywuje, dodaje siły. Zapewniał naszym przodkom (wraz z adrenaliną) możliwość szybkiej walki lub ucieczki. Niestety dziś w doskonałej w grupy przypadków martwimy się rzeczami, które nie są zagrożenia życia, więc mechanizm z odległych czasów bardziej przeszkadza, niż pomaga. Tym znacznie że długotrwale podniesiony kortyzol powoduje stany zapalne (jakie to tak odpowiadają za nowotwory i choroby serca- dwie podstawowe przyczyny zgonów w regionach wysoko rozwiniętych), katabolizm (rozpad mięśni), stawianie się tłuszczu, czy kłopoty ze snem, przemęczenie i drażliwość. A co najniebezpieczniejsze dla klientów- konkuruje z bliskim testosteronem. Dlatego powinieneś się imać wszelkich sposobów (no, może poza heroiną…), żeby się wyluzować. Medytacja to stały numer jeden na liście rozwiązań na stres. Już 15 minut dziennie po miesiącu da Ci zauważalnie spokojniejszy charakter i doskonały sen. Po drugie- ćwiczenia rozciągające. Po trzecie- oglądanie komedii, czytanie dowcipów, czy szerzej mówiąc- śmiech. Kolejny punkt- samodzielnie wykonany masaż stóp czy łydek. No, chyba że jesteś kogoś, kto ten masaż będzie wymagać Ci robić 😉 Po piąte- związek z pozostałym człowiekiem. Uściski potężnie redukują stres. Coraz tak działa pocałunek albo seks. Ponadto- słuchanie relaksującej muzyki, czytanie książek, autohipnoza, basen, taniec, zioła uspokajające takie jak melisa czy waleriana (nie, nie są tylko dla starych, znerwicowanych bab)… a także jedna, bardzo ciekawa informacja- przyjmij pozycję zwycięscy. Unieś ręce w górę w znaku triumfu, rozszerz nogi. Stoisz, jakbyś coś wygrał, a mózg dostaje sygnał, iż jesteś prawdziwy siebie, więc zaczyna mieć więcej testosteronu i zmniejsza kortyzol. Jak widzisz- cwanych. Obniżenie poziomu stresu jest ogromnie istotne, dlatego zawsze przeznaczam nań określoną uwagę. Pozwól je za podstawę swojej piramidy samodoskonalenia.

Siłownia Maszewo

Konkuruj z nadmiarem estrogenów

Tak jak osoby wytwarzają nieznaczne kwocie testosteronu, choć niektórzy myślą, iż wynoszą go właśnie samcy, tak a my wytwarzamy takie części estrogenu, choć kojarzony jest najbardziej z płcią piękną. I, co jasne, powinniśmy starać się o to, żeby nie zdominował naszego testosteronu. Najważniejszym czynnikiem, który znacząco obniży Twój estrogen jest… spalenie tłuszczu. To przeważnie tkanka tłuszczowa produkuje estrogen, który z zmian powoduje układanie się tłuszczu… i koło się zamyka. A po się dziwisz, że tyle mężczyzn ma wysokie piersi i brzuchy, jakby byli w ciąży… Cóż, gdyby wiedzieli, jak znaczące jest dbanie o budowę także gdy bardzo lenistwo otacza ich męskość, na pewno przyjęli się za siebie. Polecam także przerzucić się na picie wody kranowej. Obecna w butelkach zawiera wynikające z plastiku ksenoestrogeny. Spożywaj także mniej nabiału (krowa to samica, więc naturalnie produkuje żeńskie hormony) i kilka piwa (chmiel co prawda ma roślinne odpowiedniki estrogenu, które w ściślejszym stanie na nas oddziałują, ale wypicie nawet trzech piw to szybko duża część tych niekorzystnych związków)

Siłownia Maszewo

Wyśpij się

Testosteron wytwarzamy głównie nocą. Pewnie zauważasz to wcześnie, poddając się z racja zwanym „masztem”. Aby organizm mógł zsyntezować jego minimalną ilość, celuj nie tyle w wydłużenie snu, ile w poprawę jego formie. Można wtedy dojść na dużo sposobów. Przede wszystkim- przewietrz pokój przed przejściem do łóżka. Badania pokazują, że tak śpi nam się w nieco chłodnym pomieszczeniu. I pewnie w takim, gdzie jest dużo tlenu. Po drugie- nie używaj telefonu ani komputera na ponad godzinę przed planowanym pójściem spać. Ekrany urządzeń elektrycznych oszukują nasz umysł, gdyż robią wrażenie, iż istnieje dzień, więc wytwarzamy mniej melatoniny (rozumianej jako hormon snu). I warto zobaczyć, czy nie śpimy na kupno miękkim łóżku, wyłączyć WiFi (nie zostało dokładnie potwierdzone, że zakłóca cykl snu, jednak o dmuchać na zimne), nie nasuwać się przed snem grami czy filmami dodatkowo nie spożywać posiłków na 3 godziny przed snem. Choć to mit, że przytyjesz, a jeśli organizm skupi się na trawieniu- jakość snu spadnie. I wreszcie- wspomagaj się suplementami, które pomagają zasypianie. Przylegają do nich GABA, 5-HTP, passiflora, czy wspomniane wcześniej melisa i waleriana. Stosuj jeden spośród nich poprzez dwa tygodnie, potem przez taki tenże czas inny, a oczywiście w kółko, by organizm się nie przyzwyczaił. Zadbaj więcej o to, żeby posiadać wysoki stopień witaminy D (na stan jesienno-zimowy chwali się suplement), magnezu (bierz/spożywaj go wcześnie, bo więc najlepiej się wchłania), cynku i selenu. I gdyby więc dla Ciebie jeszcze za kilka- możesz wypróbować DAA, Tribulus, Maca, albo ziele Damiana. Są badania, które mówią, iż nie wykazują szczególnie silnego działania, tylko są też takie, które potwierdzają ich skuteczność. Moja marka istnieje taka, że każdy system jest oryginalny a o przechodzić na sobie, jeżeli niewątpliwie są to dietetyczne sposoby. Wtedy skoro nie tracisz nic, prócz kilkudziesięciu złotych. Jeżeli nie zadziała- trudno. Jeśli zadziała- skorzystasz.

Siłownia Maszewo

Nie przegrzewaj jajek

Nieprzypadkowo nasze założenia są umieszczone poza jamą ciała, w mosznie. Jest tam bardzo niższa temperatura, co umożliwia żywotność plemnikom. Wykazano, że przegrzewanie jajek bardzo sprzyja obniżeniu testosteronu i oczywiście pogarsza jakość nasienia. Jeżeli szukasz na saunę- nie przypominaj tegoż zwłaszcza niż dwa razy w tygodniu. Postaraj się ponadto nie brać długich, gorących kąpieli. Nie obejmuj laptopa na kolanach, gdy pracujesz. Nie noś obcisłych bokserek ani spodni. I odpowiednio śpij nago. Twoje „wory” będą szczęśliwe.

Siłownia Maszewo

Bądź aktywny

Mam na nauce dwojaką aktywność: Fizyczną i fizyczną. Częste uprawianie seksu niezwykle skutecznie podnosi poziom męskiego hormonu. Co do masturbacji dania są bardzo podzielone- jedni trenerzy zakazują zawodnikom onanizacji przed ważnymi meczami, inni dostarcz ją polecają. Cóż, tu również musisz złożyć się na siebie i stworzyć eksperyment- sprawdź, jak ruszy na Ciebie dwukrotne zwiększenie częstości samodzielnych wytrysków przez załóżmy, miesiąc. Jeśli poczujesz się lepiej, mówić wtedy będzie, że o. Po drugie- zacznij dźwigać ciężary okołomaksymalne. Oczywiście, jeśli rano nie istniał na siłowni oraz nie znasz poprawnej techniki- nie podawaj się od razu na nie wiadomo jak wielkie sztangi. Wpierw poćwicz sam ruch, potem zacznij dźwigać. Badania pokazują, że zwłaszcza ćwiczenia dużych grup mięśniowych, takich jak plecy czy nogi, powodują duży wyrzut hormonów anabolicznych. Nie baw więc na tyle, bo zapuścisz korzenie. Działaj. I zdobywaj. Mam możliwość, iż nie olejesz danej w ostatnim kontekście myśli i dokonasz kroki, by być się lepszym facetem. Powodzenia!

Siłownia Maszewo

 

Zobacz również partner do seksu

0 0 votes
Daj ocenę