Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

31 maja, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek użytkownik może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest również dla klientów indywidualnych, jak a marek dających usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze i firmy biorące udział w Planie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz produkowanych w Planie Partnerskim nagród są gwarancję, że ich klienci czy nasi będą uzyskiwać z najprawdziwszych usług hostingowych, zaś ich branże będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą kolejną usługę, która stanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa bardzo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego kolejnego. I za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla ludziach użytkowników firmy, jak więcej osób jakie nie są jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można kierować również do bliskich, jak także do bliskich użytkowników. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką z nich przyjmowane są punkty, jakie można zamienić na kasę albo na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy przekonani, że dużo mężczyzn z tradycyjna poleca usługi w nazwa.pl, a właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i docenić ich zbyt lojalność wobec swej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Planie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyzny jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a wiedze na materiał naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Planie Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę