Last Minute Kalisz Pomorski

Last Minute Kalisz Pomorski

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

LAST MINUTE to jakaś z produkcji atrakcyjnego i szczególnie lubianego w nowym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Dobra

Film swoją premierę liczył w roku 2013 po czym już zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne siły w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w istotę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w istotę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki tkwiący w działalności Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w istotę Natalii Wis, będącej bogatą miłością Tomasza jeszcze z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w budowa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w budowa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w wszystkiej produkcji dostępny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele bliskich i ciekawych ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się bardzo łatwo domyślić nawiązuje do popularnych ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie wielką popularnością.

Last Minute Dobra

Właściwa fabuła filmu podejmuje się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróży do Egiptu. A na taką wycieczkę nie może się przecież udać sam. Towarzyszyć uważa mu jego mama – kobieta niezwykle mocna a z regułami – w celu nie bez przyczyny przez masa lat pracowała jako policjantka. Na uwagę z Tomaszem udają się i absolutnie jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w ostatnim Egipcie, to wprawdzie obecnie na początku bohaterowie są spore problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co ogromnie psuję bohaterom nastrój, którzy też nie są świadomi tego, iż to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które wystąpią na naszej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z grupą nie otrzymują odpowiedniego pokoju to nadal kuchnia nie robi im jedzenia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wielką licealną miłością. Że kobieta nie jest sama, gdyż na każdym kroku towarzyszy jej ideał mężczyzny, który jak się prezentuje stanowi jej lubym.

Last Minute Dobra

Właśnie tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, stąd też praktykuje się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się bardzo łatwo okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest także kontakt z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w obecnym okresie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w zawrotnym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w kraju muszą powrócić prędzej lub później do końca, chociaż w możliwościom sezonie ze względu na finansowe zabiegi stanowi więc ciężkie. Dlatego piękna i trzymająca się rodzina postanawia zarobić na powrotne bilety do kraju.

Zdjęcia do pracy Patryk Vega również jego ekipa działali w tureckim hotelu Utopia World (hotel otrzymuje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest kilka zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Dobra

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć tak nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych elementów. Tak prawie cały firm wytwarzany był szybko, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco innych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej odwiedzanym zwiastunem w budowy – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz wiele kobiet czekało z niecierpliwością na etap, w którym będą mogli zaznajomić się z całością filmu.

Last Minute Dobra

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj ocenę