‌Czerwony punkt Dziwnów  cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt Dziwnów cały film gdzie kupić

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we wymiany z budową ShowMax, która idąc na dany rynek realizuje modele z własnymi twórcami. W ostatnim sukcesu podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który postawił w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem jest uwikłany w akcję.

klik i ogladaj film

Jak twierdzi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A niedługo… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, sprawdził jak groźną zapewne stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj budować w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Polski na spotkanie biznesowe w Warszawie. Podczas spotkania dostaje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej uważa się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dochodząc do okna, zajmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w część placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że wcale w aktualnym etapie na teren podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej form i mało natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu jest uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w ostatnim projekcie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, a w niniejszej sztuki także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i pięknym aktorem, który obejmuje swoim koncie stanowi niezwykle wiele osób, które odniosły doskonały sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał okazji na udowodnienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na długość filmu. Jego ważność na ekranie ograniczyła się do ostatniego, iż w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił że z cztery dania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego faktu jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał napisane w kontrakcie Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i może za tym jest za oszczędna i częsta historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i energię obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie jedyne, co jest widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Ciekawostką stanowi ostatnie, iż na celu „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić pełny specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić albo nie dotarło na planie do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

Gdy będziemy traktowali możliwość to o przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy głównej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w niepewności, wpływając go do zastanawiania się, co będzie wysoce i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę